SADECE BESLENME PLANI

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Erkek ve Kadınlar İçin

Uzaktan PT Paket Fiyatı / AYLIK
330,00 ₺ / AYLIK
    Kişiye Özel Beslenme Planı
    Alternatif Besin Seçenekleri
    Supplement Planlaması
    Marcus ile Whatsapp İletisim (+100tl)
    Kesin Sonuç

PAKET DETAYI

Kişiye ve Hedefe Yönelik Beslenme Planı

Bu pakete hem erkek, hem de kadınlar kayıt olabilir. Şimdi kayıt olup, istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Ayrıca paketi dondurma hakkınız olup, önemli durumlarda üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Daha kapsamlı bilgi için lütfen aşağıyı okuyunuz;

-Bu pakete kayıt olduktan sonra çok pratik kullanımı olan ve spor hayatınızda şaşırtıcı sonuçlar aldıran MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden hizmet göreceksiniz. Tüm programlar sizin bütçenize/hedefinize göre hazırlanır ve beslenme planlarınız alternatif besinler ile size sunulur. 

Paket İçeriği

Bu paketin bir kullanım süresi yoktur. Size verilen beslenme planını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. +100tl whatsapp destek ücretini ödemeniz durumunda 1 ay boyunca Marcus ile whatsapp üzerinden iletişim halinde olursunuz ve gidişatınıza göre gerekiyorsa beslenme planınız güncellenir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde olur. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazarsınız ve cevabı kendisi sesli mesaj olarak size iletir.

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.