ÜYELİK ALIMI BAŞLADI!
Casio, Protein Ocean ve Lezizdiyet işbirliğiyle;
Tam Kapsamlı ve Hediyeli 6 Aylık Üyelik 2.300 TL’den 989 TL’ye Düştü!!
Tüm hediyelerden faydalanmak için Son...
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye

6+1 Ay Full Paket

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Casio, Lezizdiyet ve ProteinOcean İşbirliğiyle

Uzaktan PT Paket Fiyatı / 6 AYLIK
2.300,00
989,00
  Form Kontrolü ve Program Değişimleri
  Kişiye Özel Antrenman/Karın/Cardio Planları
  Kişiye/Bütçeye Özel Beslenme Planları
  Marcus ile Whatsapp İletişim
  Supplement ve Çeşitli Hediyeler!

PAKET DETAYI

MG Fitness Uzaktan PT Sistemi;

Casio, PorteinOcean ve Lezizdiyet İşbirliğiyle Açılan Mart Ayı Kontenjanına Hoşgeldiniz!


-Bu pakete hem erkek hem de kadınlar kayıt olabilir. Sporunuzu ister spor salonunda, ister evde yapabilirsiniz. Şimdi kayıt olup, istediğinizde paketinizi başlatıp, istediğinizde dondurabilirsinizBu paket normalde 6 aylık olup fiyatı 2300tl iken, 1 Mart itibari ile Casio,ProteinOcean ve Detoksfit iş birliğiyle 6 aylık bu paket herkesin faydalanabilmesi adına 989tl'ye düşüp üzerine +1 ay hediye verilmiştir. Bunun yanı sıra, kayıt olan 100 Kişiye ProteinOcean'dan C vitamini, 2 Kişiye Lezizdiyet'ten 1 Aylık Beslenme Paketi ve 2 Kişiye Casio'dan G-Shock Kol Saati hediye edilecektir. Bu hediyeler sporculara destek amaçlı MG Fitness Mobil Uygulaması'yla işbirliği yapan bu markalar tarafından sizlere ulaştırılacaktır!. Detaylar için aşağıyı okuyun;


-Kontenjana kayıt olduktan sonra çok pratik kullanımı olan ve spor hayatınızda şaşırtıcı sonuçlar aldıran MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden hizmet göreceksiniz. Tüm programlar sizin bütçenize/hedefinize göre hazırlanır. Beslenme planlarınız alternatif besinler ile, antrenman planlarınız en detaylı video ve yazı içerikler ile hazırlanır. Düzenli şekilde form kontrolü yapılıp gidişatınıza göre programlarınız bizzat Marcus Greer tarafından güncellenir. Marcus Greer ve gözetiminde olan tecrübeli koçları ile whatsapp üzerinden iletişim halinde olursunuz.


Not: Normalde program hazırlama ve geri dönüş süreleri 3 iş günü iken (genelde 1 gün), tüm üyelerimizle detaylı ve kişiye özel ilgilendiğimiz için bu süre 1-2 gün kampanya yoğunluğuna göre uzayabilir. 


1-) 6 Aylık Full Paket 2300tl yerine 989tl ve +1 Ay Hediye! Yani 7 aylık pakete 989tl'ye kayıt olacaksınız.


2-) Kayıt olan 100 Kişiye ProteinOcean'dan C Vitamini hediye!


3-) Kayıt olan kişiler arasından 2 kişiye LezizDiyet'ten 1 ay boyunca beslenme paketi! (Tüm öğünleriniz bir ay boyunca kapınıza gelecek!) "www.lezizdiyet.com"


4-) Kayıt olan kişiler arasından 2 kişiye tanesi 3000-5000tl değerinde Casio G-Shock kol saati hediye!


5-) İster evde, ister salonda antrenman yapabilirsiniz. Elinizdeki ekipmanlara göre programlarınız size özel hazırlanacaktır.


6-) Kampanyadan şimdi faydalanıp, paket sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 


7-) Paketinizi mecbur kaldığınız durumlarda dondurup, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz.


8-) Yurtdışından kayıt olmak isteyenler, eğer TR bankalarından kredi kartı yoksa Moneygram, Wise, Transferwise gibi ödeme araçlarından ödeme yapabilir. Detay için "05337010797" whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


9-) Marcus, bu kontenjana dahil olan üyelerinin arasından 2 kişi ile Youtube, Instagram, Tiktok mecralarında paylaşmak üzere Video-Reels'ler yapıp paylaşacaktır. Video içerisinde sizlere çeşitli yarışmalar yaptırıp, supplement ve çeşitli hediyeler kazandıracaktır. 


10-) Marcus, bu kontenjana kayıt olup, en iyi değişimi gösteren 1 kişiye Kaş veya Çeşme'de 3 günlük lüks otel veya villada kalmak üzere, masraflarıyla birlikte tatil hediye edecek! Detayları kontenjan kapanmadan önce paylaşılacaktır! 


Kayıt olduktan sonra sizinle aynı gün içerisinde Whatsapp üzerinden iletişime geçip, detaylı bilgilerinizi alıp, programlarınızı hazırlamaya başlayacağız.


Sitemizin Üst Kısmında Bulunan Geri Sayım 


Ne kadar erken kayıt olursanız, o kadar fazla hediye alma şansınız olur.


Hediyeler;

 

20-30 Nisan arası kayıt olanlar;

 

2 Kişiye Casio G-Shock Kol Saati Hediyesi

100 Kişiye ProteinOcean C Vitamini Hediyesi

2 Kişiye 1 Aylık LezizDiyet Beslenme Paketi Hediyesi

* +1 Ay Hediye

 

1-10 Mayıs arası kayıt olanlar;


2 Kişiye Casio G-Shock Kol Saati Hediyesi

100 Kişiye ProteinOcean C Vitamini Hediyesi

2 Kişiye 1 Aylık LezizDiyet Beslenme Paketi Hediyesi

* +1 Ay Hediye


10-20 Mayıs arası kayıt olanlar;

 

100 Kişiye ProteinOcean C Vitamini Hediyesi

2 Kişiye 1 Aylık LezizDiyet Beslenme Paketi Hediyesi

* +1 Ay Hediye

 

20-30 Mayıs arası kayıt olanlar;


100 Kişiye ProteinOcean C Vitamini Hediyesi

hediyelerini almak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.


-İster evde, ister salonda, tamamen size özel olarak hazırlanıp, üyelik süreci boyunca Whatsapp üzerinden iletişimde olup, kafanıza takılan soruları sorabileceğiniz, sıkılmadan beslenmenizi ve antrenmanınızı yaşam tarzı haline getirebileceğiniz Uzaktan PT sistemimize hoşgeldiniz!


Casio, Lezizdiyet ve ProteinOcean markalarınında destekleyip işbirliği yaptığı en güvenilir, verimli ve ekonomik Uzaktan PT sistemine hoşgeldiniz! Az önce belirtilen, dünyaca bilinen markaların yanı sıra her ay farklı, alanında en iyi olan markalar da MG Fitness ile işbirliği yapıp, sporculara destek ve motivasyon olmak amacıyla, sistemimize kayıt olan kişiler arasından her ay 100 kişiye Supplement, G-Shock Kol Saati ve çeşitli hediyeler gönderiyor.


*Kayıt Sonrası Program Hazırlanma Süresi;

3 İŞ GÜNÜ (genelde 1 gün sürer, kampanyalı paketlerde yoğunluğa göre 1-2 gün uzayabilir. Programınızı aldıktan sonra eğitim süreciniz başlar.)


1-) PROGRAMLAR SİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLANIR!

2-) İSTER EVDE, İSTER SALONDA SPOR YAPABİLİRSİNİZ!

3-) SADECE 2 ÇİFT DUMBBELL'ın VARSA BİLE HARİKA PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ!

4-) 2 HAFTADA BİR FORM KONTROLÜ VE GİDİŞATA GÖRE PROGRAM GÜNCELLEMESİ!

5-) VARDİYALI veya GECE ÇALIŞANLARA ÖZEL PROGRAMLAR VE ÖNERİLER!

6-) EN KAPSAMLI MOBİL UYGULAMA HİZMETİ (hareketlerin videosu,açıklaması,alternatif besinler vb.)

7-) OTO-ROBOT ile DEĞİL, BİZZAT MARCUS VE EKİBİ İLE WHATSAPP DESTEK!

8-) RAMAZAN AYINDA RAMAZANA ÖZEL PROGRAMLAR! 

9-) BESLENMENİZİ SIKILMADAN YAPIN! TÜM BESİNLERDE BİR ÇOK ALTERNATİF! 

10-) BÜTÇEYE GÖRE BESLENME! 

Paket İçeriği

 Ödemenizi tamamladıktan sonra size mail ve mesaj yolu ile MG Fitness mobil uygulama sistemine giriş bilgileriniz verilir. Uygulamayı Google Play veya App Store'dan indirirsiniz. Akabinde giriş bilgileriniz ile şahsi panelinize giriş yaparsınız. Bu kısımda eğer programlarınızın hemen hazırlanmasını istiyorsanız, karşınıza çıkan başvuru formunu (kişisel bilgilerim kısmı) doldurmanız gerekir ve programlarınız 3 iş günü içerisinde (genelde 1 gün sürer) size özel olarak hazırlanır. Eğer paketinizi daha ileri bir tarihte başlatmak isterseniz, uygulamaya giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan "Paketimi ileri tarihthe başlatmak istiyorum" seçeneğine tıklayıp, süreci başlatmadan 3-5 gün öncesinde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekir. Tüm MG Fitness paketlerine şimdi kayıt olup, dilediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. 

 Tüm programlarınıza MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden erişim sağlayacaksınız. Her 2 haftada bir güncel form fotoğrafları ve kilo bildirimlerinizle gerekiyorsa programlarınız güncellenecektir. Programlar bizzat Marcus tarafından kişiye özel olarak hazırlanır ayrıca Marcus ve ekibi ile üyelik süreci boyunca whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. MG Fitness bir ekip olarak çalışır, mesajlarınız ekibin tüm üyeleri tarafından, Marcus Greer'ın gözetiminde cevaplanır. Ancak tüm programlar bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanır. Her gün kişinin bilgileri, hedefleri ve fotoğrafları Marcus Greer'ın paneline düşer ve kendisi en detaylı şekilde üyelerinin programlarını kendisi hazırlar. Her 2 haftada bir göndereceğiniz form fotoğraflarına göre antrenman planınız yine kendisi tarafından gidişatınıza göre düzenlenir. Her 2 haftada bir program değişme zorunluluğu yoktur. Eğer gidişatınız iyiyse ve istenilen verim alınıyorsa, Marcus Greer programa devam etmenizi önerir.

Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız hedefinize ve sizden alınan kişisel bilgilerinize göre size özel olarak hazırlanıp, panelinize yüklenir. Bütçenizin size tavsiye edilen besinlere yetmemesi durumunda Whatsapp üzerinden durumu Marcus Greer'a bildiriniz. Akabinde, bütçenize özel planlama size özel olarak hazırlanacaktır.  Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilmek adına hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde cardio planınız hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Supplementleri "Steroid" ile karıştırmayın. Supplement, gelişim sürecinize destekte bulunan, takviye edici gıdalardır. Kayıt sonrası bilgileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda kullanmanız gereken ve işinize en çok yarayacak supplementler sizlere söylenir, panelinize yüklenir. Bütçeniz tavsiye edilen ürünlere yetmemesi takdirinde Marcus Greer'a Whatsapp üzerinden supplement için bütçenizi belirtirseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp, nasıl kullanmanız gerektiği size söylenir. Ayrıca ProteinOcean sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer ve kendi gözetiminde olan takım arkadaşları, sizlerin gelişim sürecinin daha eğitici ve öğretici olması ve aynı zamanda daha sizleri daha iyi anlamak için oto-mesaj veya hazır mesaj ile sorularınızı yanıtlamak yerine bizzat sorduğunuz soruya özel cevaplar veriyor! Zaten tüm programlarınız size özel olarak hazırlandıktan sonra, sistem içerisinde kafanızdaki soruların çoğunun cevabı mevcuttur. Şahsi sorularınızı hafta içi hergün sorabilirsiniz. Mesajlarınıza geri dönüş süresi genelde aynı gün olup, 3 günü bulabilmektedir. Sorularınıza Whatsapp üzerinden aşağıdan yukarı doğru sırasıyla cevap veriyoruz. Kendinizi asla yalnız hissetmiyorsunuz, her daim yanınızda oluyoruz. Marcus Greer sorulan sorulara bazen sesli mesaj ile de geri dönüş sağlıyor. Gerektiği durumlarda sizleri arıyor. Önemli olan birlikte güzel şeyler başarılması. 

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.