"Aylığı Sadece 91 TL’ye Gelen"
En Favori (Hediyeli) Paketinize Üye Alımı Kısa Bir Süreliğine Tekrardan Aktif!
6 Aylık En Kapsamlı Üyelik 1.450 TL yerine 649 TL, +1 Ay Hediye!
Hediyelerden Faydalanmak İçin Kalan Süre...
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye

6+1 AY KAMPANYALI VE HEDİYELİ PAKET!

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

Casio, Lezizdiyet ve Bigjoy İşbirliğiyle

Uzaktan PT Paket Fiyatı / 6 AYLIK
1.450,00
649,00
  Supplement ve Çeşitli Hediyeler!
  Kişiye Özel Antrenman/Karın/Cardio/Planları
  Bütçe/Hedef Yönelik Beslenme Planı
  Bizzat Marcus ile Whatsapp İletişim
  Supplement Planlamaları

PAKET DETAYI

6+1 Aylık En Ekonomik ve Hediyeli Uzaktan PT Paketi

Casio, Bigjoy ve Lezizdiyet İşbirliğiyle Açılan En Ekonomik Mayıs Ayı Kontenjanına Hoşgeldiniz!

-Bu pakete hem erkek hem de kadınlar kayıt olabilir. İster spor salonunda, ister evde sporunuzu yapabilirsiniz. Şimdi kayıt olup, istediğinizde paketinizi başlatıp, istediğinizde dondurabilirsiniz! Bu paket normalde 6 aylık olup fiyatı 1450tl'dir. 9 Mayıs itibari ile Casio,Bigjoy ve Lezizdiyet işbirliğiyle açılan 6 aylık bu paket herkesin faydalanabilmesi adına 640tl'ye düşüp üzerine +1 ay hediye verilmiştir. Bunun yanı sıra, kayıt olan 50 Kişiye Bigjoy'dan C vitamini, 2 kişiye Casio'dan Kol Saati ve 2 kişiye LezizDiyet'ten 1 aylık yemek aboneliği hediye edilecektirBu hediyeler sporculara destek amaçlı MG Fitness Mobil Uygulaması'yla işbirliği yapan bu markalar tarafından sizlere ulaştırılacaktır!. Detaylar için aşağıyı okuyun;

-Kontenjana kayıt olduktan sonra çok pratik kullanımı olan ve spor hayatınızda şaşırtıcı sonuçlar aldıran MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden hizmet göreceksiniz. Tüm programlar sizin bütçenize/hedefinize göre hazırlanır. Beslenme planlarınız alternatif besinler ile, antrenman planlarınız en detaylı video ve yazı içerikler ile hazırlanır. Düzenli şekilde form kontrolü yapılıp gidişatınıza göre programlarınız bizzat Marcus Greer tarafından güncellenir. Ayrıca Marcus Greer ile whatsapp üzerinden iletişim halinde olursunuz. Siteden kayıt olduktan sonra Whatsapp üzerinden size ulaşacağız!

1-) 6 Aylık Full Paket 1450tl yerine 640tl ve +1 Ay Hediye! Yani 7 aylık pakete 640tl'ye kayıt olacaksınız. 

2-) Kayıt olan 50 Kişiye BigJoy'dan C Vitamini hediye!

3-) Kayıt olan kişiler arasından 2 kişiye LezizDiyet'ten 1 ay boyunca beslenme paketi! (Tüm öğünleriniz bir ay boyunca kapınıza gelecek!) "www.lezizdiyet.com"

4-) Kayıt olan kişiler arasından 2 kişiye tanesi 3000tl değerinde Casio G-Shock kol saati hediye!

5-) İster evde, ister salonda antrenman yapabilirsiniz. Elinizdeki ekipmanlara göre programlarınız size özel hazırlanacaktır.

6-) Kampanyadan şimdi faydalanıp, paket sürecinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 

7-) Paketinizi mecbur kaldığınız durumlarda dondurup, istediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz.

8-) Yurtdışından kayıt olmak isteyenler, eğer TR bankalarından kredi kartı yoksa Western Union üzerinden ödemeyi yapabilir. Detay için "05337010797" whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sizinle aynı gün içerisinde Whatsapp üzerinden iletişime geçip, detaylı bilgilerinizi alıp, programlarınızı hazırlamaya başlayacağız.

Sitemizin Üst Kısmında Bulunan Geri Sayım 

-Ne kadar erken kayıt olursanız, o kadar fazla hediye alma şansınız olur.

Hediyeler;

19-29 Mayıs Arası Kayıt Olanlar

*LezizDiyet 1 Aylık Abonelik Hediyesi

*Casio G-Shock Kol Saati Hediyesi

*C Vitamini Hediyesi

29-09 Haziran Arası Kayıt Olanlar

*Casio G-Shock Kol Saati Hediyesi

*C Vitamini Hediyesi

09-19 Haziran Arası Kayıt Olanlar

*C Vitamini Hediyesi

hediyelerini almak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.

 

Paket İçeriği

Tüm programlarınıza MG Fitness Mobil Uygulama üzerinden erişim sağlayacaksınız. Her 2 haftada bir güncel form fotoğrafları ve kilo bildirimlerinizle gerekiyorsa programlarınız güncellenecektir. Programlar bizzat Marcus tarafından kişiye özel olarak hazırlanır ayrıca Marcus ile üyelik süreci boyunca whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız.

Antrenman Planları

-Antrenman planlarınız hedefinize yönelik, kişiye özel olarak bizzat Marcus Greer tarafından hazırlanacaktır. Hareketi nasıl yapacağınızın videosu, detaylı açıklaması ile en kapsamlı şekilde size sunulur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olasılığınız minimuma düşer. Whatsapp üzerinden 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo bildirimi istenir ve gidişatınıza göre programlarınız güncellenir. Eğer evde spor yapacaksanız ve hiçbir ekipmanınız yok ise endişeye kapılmayın, sadece bir çift dumbbell ile bile gayet etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bütçenize ve isteğinize göre ekipmanlar çeşitlendirilir.

Beslenme Planları

-En kapsamlı beslenme planları MG FITNESS ta! Beslenme planlarınız tamamen bütçenize göre ve hedefinize yönelik hazırlanır. Ayrıca sadece 1-2 çeşit besin verilmez. Her besinin en az 4-5 alternatifi olur ve sizler sıkılmadan diyetinizi sürdürebilin diye hem lezzetli, hem verimli bir şekilde beslenmenizi yaparsınız. 

Karın ve Cardio Planları

-Hedefinize yönelik en etkili Karın Kası ve Cardio programları hazırlanacaktır. Eğer evinizde cardio yapmanız gerekiyor da cardio aletiniz yoksa, aletsiz nasıl cardio yapabileceğinize kadar bildirilecektir. Diğer programlarda olduğu gibi, tamamen sizin yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanacaktır.

Supplement Danışmanlığı

-Supplement kullanmak zorunlu değildir. Eğer kullanmak isterseniz, en iyi kombinasyon bütçenize göre hazırlanıp ne kullanmanız gerektiği size söylenir. Arıca BigJoy sitesinden "Marcus10" indirim kodunu kullanarak indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek

-Sizler için en önemlisi! Marcus Greer üyeleri ile daha samimi olup kendilerini daha iyi anlamak için asistanlarını yönlendirmek yerine bizzat kendini sizinle whatsapp üzerinden iletişimde olur. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde whatsapp üzerinden yazılı olarak Marcus Greer a yazarsınız ve cevabı kendisi sesli mesaj olarak size iletir.

Lütfen Okuyunuz: Whatsapp destekte sorularınızı gün içerisinde tek tek sormak yerine, lütfen toplu bir şekilde tek mesaj halinde sorunuz. Her 15 günde bir güncel form fotoğrafları göndermeyi unutmayınız. Fotoğraflarınız ön,arka,sağ,sol olmak üzere şort ile başka birisi tarafından 2 metre uzaklıktan çekilmesi gerekiyor. Her 15 günde bir göndereceğiniz fotoğrafların açılarının aynı olmasına özen gösteriniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.