BİREBİR ÖZEL DERS (10 DERS)

Kişiye Özel Uzaktan PT Paketinin Tüm Detayları

İstanbul - Avrupa Yakasında

Uzaktan PT Paket Fiyatı / AYLIK
7.500,00 ₺ / AYLIK
    1-1,5 Saatlik Birebir Özel Ders
    Kişiye Özel Beslenme Planı
    Kişiye Özel Karın ve Cardo Planları
    Birebir Gözetim
    Whatsapptan Sınırsız İletişim

PAKET DETAYI

Birebir Özel Ders Paketi

Eğer uzaktan eğitim değil de Marcus'tan birebir eğitim almak isterseniz bu pakete kayıt olabilirsiniz. Pakete dahil olmanız sonucunda Marcus sizinle iletişime geçip, görüşüp sizden tüm detaylı bilgilerinizi alacak. 

Sonrasında izlenmesi gereken yolu çizecek (antrenman,beslenme vs.) ve derslere başlanacak. Dersler kişi ile izlenecek antrenman sistemine göre 1-1,5 saati bulabilir. Birebir antrenman dışında Marcus ile istediğiniz zaman Whatsapp tan iletişim kurabileceksiniz. 

Marcus sizin beslenmenizi ve gelişiminiz için spor dışında yapmanız gereken tüm bilgiyi size sunacak. Sadece spor hocası değil, yaşam koçunuz olacak. Detaylı bilgi için 05337010797 numaralı telefonu arayabilirsiniz.MG FITNESS

UZAKTAN FITNESS EĞİTİMİ NEDİR?

Uzaktan eğitim ile değişime hazır mısın ?

İster erkek, ister kadın olun. İster evde, ister salonda spor yapın, Marcus Greer'ın size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Karın Kası, Cardio Planları ile hedefinizdeki vücuda hem en kısa sürede, hemde profesyonel bir gözetim altında eğlenceli ve sıkılmadan ulaşabileceksiniz.

Marcus Greer ile birebir whatsapp üzerinden iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda MG FITNESS uygulaması üzerinden, tüm hareketlerin videolarını ve açıklamalarını, bütçeye göre beslenmenizin alternatifleri ve birçok detay ile en iyi hizmeti göreceksiniz!Kilo Alma & Kilo Verme

Temiz Bulk & Formda Kalma

Sağlıklı Beslenme & Fit Vücut
MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.