BigJoy Whey Protein, BCAA ve Kreatin Hediyeli;
3+1 Aylık Uzaktan PT Paketi 2.500 TL yerine 1.299 TL!
Hediyelerden Faydalanmak İçin kalan süre...
  • Gün
  • Saat
  • Dakika
  • Saniye

Uzaktan Eğitim Nedir

Mg Fitness

Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonu (Furkan İmamoğlu) Marcus Greer ın insanların bilinçli bir şekilde spor yapıp aynı zamanda beslenmesi ve spora/beslenmeye harcadığı zaman ve efordan maksimum fayda alınabilmesi için meydana çıkardığı MG Fitness Uygulaması üzerinden hizmet göreceğiniz bu sisteme hoşgeldiniz!

 

Nedir bu MG Fitness Uzaktan Eğitim?

-İster evde spor yapın, ister salonda, ister spor yapmamış biri olun. Üye olduktan sonra Dünya Şampiyonu ve bir çok başarıya imza atmış Furkan İmamoğlu bir diğer adıyla Marcus Greer sizi yönlendirecek, arkanızda duracak ve hedefinize ulaşmanızda en çok destekleyecek kişi olacak!

-Bir süreden beri spor yapıp, yeterince hızlı gelişemediğini & kilo veremediğini düşünenler...

-Yeni spora başlayıp, nerden başlayacağı hakkında bilgisi olmayanlar...

-İyi spor yaptığını düşünüp, yinede Marcus Greer?ın tecrübeleri ile ilerlemek isteyenler...

-Yan yağlarından kurtulamayanlar...

-Kollarını bir türlü büyütemeyenler...

-Hedef odaklı beslenme planları...

Yukarıda saydıklarım MG Fitness uygulamasına üye olmanızı gerektiren sebeplerden sadece bazıları. MG Fitness uygulamasına üye olduktan sonra yanınızda Marcus Greer olup, sizi bizzat kendisi ne yapmak istediğiniz hakkında yönlendirecek ve dediklerini uygulayınca aldığınız sonuçlara şaşıracaksınız! Marcus Greer ın 3 yıl içerisinde 3.000 e yakın öğrencisi oldu ve dediklerini uygulayan yüzlerce kişi şaşırtıcı sonuçlar aldı. Aşağıdaki instagram hesabından değişimleri kontrol edebilirsiniz;

@marcusgreerfitness @mgfitnessapp

Değişimlerin bir kısmı da sitemizde mevcuttur. Marcus Greer işini severek yapan birisidir. Her zaman söylediği gibi "Benim hobim bu, insanlarla severek ilgileniyorum. Üye olduktan sonra benim artık yeni bir görevim oluyor o da kayıt olan üyemi memnun etmek ve hedefine ulaştırmak. Beni mutlu eden şey üyemin benim tecrübeme sığınarak aldığı hizmetten memnun kalması".

  Bir çok kişi ne yazık ki bilinçsiz bir şekilde işini doğru yapmayan kişiler tarafından dolandırılmış. Doğal olarak soruşturuyorsunuz; Acaba gerçekten hoca benimle ilgilenecek mi? Marcus Greer ise Evet! Üyeleriyle daha samimi bir ortam kurup, kendilerini motive etmek için asistanlarını yönlendirmek yerine, üyeleri ile whatsapp üzerinden bizzat kendisi mesajlaşıyor ve sesli mesajlar ile yanıt veriyor. Buda üyelerinin ona olan sevgisini ve güvenini arttırıyor.

Üye Olduktan Sonra Nasıl Bir Süreç Sizi Bekliyor

-Sitemizde bulunan paketlerden birine üye olduktan sonra ekibimiz tarafından sıraya alınırsınız ve artık MG Fitness Ailesinin bir üyesi olursunuz. Aynı gün veya en geç kayıttan bir sonraki gün Marcus Greer bizzat kendisi sizinle Whatsapp üzerinden iletişime geçip başvuru formunda doldurduğunuz bilgilerin yanı sıra çeşitli bilgiler talep eder. Bu bilgileri kendisine sunduktan sonra size özel olarak hazırlayacağı Antrenman, Beslenme, Supplement, Karın Kası ve Cardio planlarını hazırlamaya başlar.

Tüm planlar Marcus Greer tarafından hazırlanır ve gidişatınıza göre yine kendisi düzenlemeleri yapar ve sizlerin paneli olan MG Fitness uygulamasına ekler.

MG Fitness Uygulaması İle Her Şey Çok Pratik !

-Antrenman planı ister evde ister salonda, kişinin evinde veya salonunda bulunan ekipmanlara özel olarak hazırlanır. Hedefiniz ister kilo vermek olsun, ister kilo almak, ister fit görünmek, ister temiz kas kütlesi vb... her ne olursa olsun size özel olarak hazırlanır. Her 2 haftada bir güncel fotoğraf ve kilo kontrolü yapılır ve kişinin gidişatına göre program güncellenir. Bazen daha sık form kontrolü gerekebilir.

Antrenman planında her hareketin Videolu Gösterimi ve Yazılı Anlatımı mevcuttur. Bu sayede hareketi yanlış yapma olanağınız minimum olur. Zaten Marcus Greer ile Whatsapp üzerinden iletişimde olacağınız için, herhangi bir durumda kendisiyle iletişime geçeceksiniz.

-Beslenme planı tamamen kişinin hedefine ve bütçesine göre hazırlanır. Beslenme planı çok detaylıdır ve Marcus Greer ın size önereceği her besinin yanına 4-5 alternatif besin ekler. Bu sayede her zaman aynı besini tüketmek zorunda kalmayıp hem diyetinizi zevkle yaparsınız hem de günlük yaşam standartınız yükselir. Beslenme planı da gidişatınıza göre güncellenir.

-Karın Kası ve Cardio planları da tüm diğer planlar gibi kişiye özel olarak hazırlanır. Evde ve Salonda kişinin fiziği ve hedefine göre Karın Kası programı verilir. Cardio planı ise kişinin günlük hayat şartlarına göre hazırlanır. Örneğin kişi sabah aç karnına cardio yapamıyorsa bu duruma alternatif bir period belirlenir. Cardio yapacak ekipman yok ise ekipmansız neler yapabileceği bildirilir vb...

-Supplement Planlaması kişinin isteğine ve bütçesine göre hazırlanır. Supplement kullanmak istemiyorsanız kullanmayabilirsiniz, tamamen sizin tercihiniz. Kullanmak isterseniz de hedefinize ve bütçenize yönelik supplement planlaması hazırlanıp, indirimli şekilde temin etmenizde destek olunur.

-Whatsapp Destek ile aklınıza takılan soruları bizzat Marcus Greer ile paylaşabilecek ve kendisinden sesli mesaj ile yanıt alacaksınız! Bu da MG Fitness üyelerine sunulan en cazip hizmetlerden biri olsa gerek. Zamanınızı boşa harcamayın. Doğru yönlendirme, doğru antrenman ve beslenme ile yaşam standartınızı arttırıp yaptığınız spordan, yediğiniz yemekten zevk alın! Aynı zamanda maksimum gelişim sağlayıp şaşırtıcı sonuçlar alın! Hemen aşağıdaki linkten 3,6 veya 1 yıllık bütçenize uyan paketi seçip kaydınızı yapın, farkın ve kalitenin tadını çıkarın!

MARCUS GREER

Marcus Greer işini yapmayı; insanları değiştirmeyi seven ve üyelerine karşı çok ilgili birisidir. Hala kafanızda tereddüt var ise "0850 305 84 15" numaradan bize ulaşıp soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

MG Fitness App Uzaktan PT ile sağlığınızı güçlendirebilir, vücudunuzu şekillendirebilir, kilo verebilirsiniz.

Gelişmeleri Takip Edin !

mail listemize kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
MG FITNESS 2021. All Right Reserved.